Reference realitních kanceláří


BEN realitní kanceláš s.r.o.

Dobrý den,

s realitním serverem RealityMorava.cz jsme maximálně spokojení, je přehledný a s aktuálními informacemi.  Hlavně se nám také líbí realitní časopis o aktuálních věcech týkajících se realitního trhu, kde jsou velmi cenné aktuální informace. Děkuji také panu Pichovi za jeho aktivní přístup v této oblasti a musím ho také pochválit, že jeho spolupráce a odbornost je výborná.

S pozdravem

Tomáš Benda
jednatel společnosti BEN realitní kancelář

www.realitymorava.cz/benreality

 


DiaStyle Reality

RealityMorava.cz je naším oblíbeným inzertním serverem. Velmi si ceníme jejich neustálých čerstvých DiaStyle realityaktualit, a velkou oblibou je také jejich časopis. Zároveň nás těší  jejich umístění na předních příčkách ve vyhledávačích, díky kterému se i naše kancelář lépe zviditelňuje. Velkým plusem je také osobní kontakt pana majitele, kde je vidět, že si svých klietů váží. Jen tak dál.
 
S pozdravem
 
Ing. Diana Vaňková
majitelka DiaStyle reality

www.realitymorava.cz/diastyle


NEMO realitní kancelář

Nemo realitní kancelářPůsobíme již 24- rokem na realitním trhu, proto je pro nás velmi důležité mít partnery, kteří dokáží sledovat  moderní trendy v reklamě a inzerci. Server realitymorava.cz splňuje nadmíru naše nároky, navíc přidává hodnotu uživatelsky příjemného prostředí, ať již v profesionálním přístupu Mgr. Picha a celého týmu, tak i v neustálém objevování dalších kvalitních možností rozvoje tohoto odvětví. Chtěli bychom tímto celému kolektivu serveru realitymorava.cz poděkovat za příkladný servis a popřát si navzájem dlouhé roky spokojené spolupráce.

S pozdravem

Klimek Roman
jednatel společnosti NEMO-Development s.r.o.

www.realitymorava.cz/rknemo


ATRIM, spol.s r.o.

Vážení kolegové,
atrim
po navázání spolupráce s realitním serverem www.realitymorava.cz jsem byl příjemně překvapen přátelským a  aktivním přístupem k našim potřebám inzerce zakázek a ke zviditelnění realitní kanceláře na trhu. Nabídka nemovitostí je pro zájemce přehledná a zadávání zakázek nemá chybu. Velice se mi líbí možnost přebírání zpráv na náš vlastní web. Propagace serveru je nápaditá a zřejmě i účinná, protože v poslední době se nám zvýšil počet reakcí na inzeráty. Je příjemné, když si vás pracovníci serveru váží a hledají možnosti, jak své služby zlepšit a pomoci vašemu podnikání.

Server Realitymorava mohu jednoznačně doporučit.

Petr Vícha
jednatel společnosti ATRIM, spol.s r.o.

www.realitymorava.cz/atrim


Matras & Matras

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

sám jsem požádal majitele tohoto serveru o možnost napsat referenci na jejich práci. Sami jako společnost, která se pohybuje v realitní oblasti více jak 20 let, víme, jak důležitá je kvalitní a dobrá práce. Proto bych rád vyzvednul práci jednak majitele EuroNet Media s.r.o pana Picha, ale i celé redakce realitymorava a realitycechy. Za obrovské úsilí, které věnují svému kvalitnímu zpravodajství z oblasti realitního světa a přináší Vám jako klientům skutečně důležité informace a rady v této oblasti. Osobně si nejvíce cením jejich profesionality, nestrannosti a zejména přístupu, kdy vám chtějí přinášet nové a podložené informace a ne mít pouze hotový článek. Jejich přístup, na rozdíl od velkých portálů, je skutečně zaměřený na koncového čtenáře a klienta, který potřebuje řešit svůj problém a ne jen krátkodobý se snahou vytěžit co nejvíce peněz. Proto mám obrovskou radost z růstu za posledních pět let a velkých úspěchů všech, kteří tento portál vytvářejí.  Přeji jim další úspěšné roky.

S přátelským pozdravem

Tomáš Matras
jednatel realitní kanceláře Matras & Matras

www.realitymorava.cz/matras


ALVA REAL s.r.o.

Jednání se zástupci nebo majiteli tohoto portálu má dynamičnost, která se projevuje v neustálém vývoji k lepšímu. Jakákoliv invence ze strany realitní kanceláře je projednána s pečlivostí a na rozdíl od jiných konkurenčních serverů, které ustrnuly pouze na jakémsi krátkodobém profitu, nerespektujícího přání realitní kanceláře na základě potřeb realitního trhu je server realitymorava pravým opakem. Jsem přesvědčen, že pokud majitel tohoto serveru nezmění filozofii a jeho jednání bude mít neustálou tendenci ke zlepšování, bude tento server vévodit jak profesionálním přehledem a kvalitními mediálními zprávami z realitního trhu, tak i bezkonkurenčně kvalitní prezentací nemovitostí.

Tento server doporučuji všem realitním kancelářím.

David Vašíček,
jednatel společnosti ALVA REAL s.r.o., Brno

www.realitymorava.cz/alva


Královna realit s.r.o.

Vážení obchodní přátelé,

naše realitní kancelář Královna realit s.r.o. inzeruje na realitním portálu realitymorava.cz od června 2006. Tento portál jsme si vybrali ze tří důvodů: jednoduché a přehledné vkládání a následné vyhledávání nemovitostí, dobrá cenová dostupnost, velmi dobré ohlasy od našich klientů. Poptávky získané z realitního portálu realitymorava.cz jsou podloženy skutečným zájmem klientů. Na rozdíl od jiných webů oceňujeme velmi jednoduché vkládání zakázek. Oceňujeme také možnost  vkládání konkrétních kontaktů i s fotografií našich makléřů. Důkazem naší spokojenosti bylo obnovení smlouvy na další období. Realitní portál realitymorava.cz můžeme doporučit všem realitním kancelářím a potencionálním zájemcům o koupi či pronájem nemovitostí.

Královna realit


Ing. Alena Horáčková
majitelka realitní kanceláře


www.realitymorava.cz/kralovnarealit


Re/max Plus

V únoru roku 2006 jsme dostali nabídku spolupráce od obchodního zastoupení realitních serverů realitycechy.cz a realitymorava.cz. Tuto nabídku jsme se rozhodli využít. Oslovila nás zejména dobrá propagace serverů a možnost zasílání zakázek z našeho exportního programu. Naše společnost klade velký důraz na serióznost a proto jsme uvítali možnost vkládání kontaktů nejen na realitní kancelář, ale i na naše realitní makléře vč. fotografie. Důkazem naší spokojenosti je nová smlouva na rok 2007.

Štěpán Orálek
manažer kanceláře
RE/MAX Plus

www.realitymorava.cz/remaxzlin


FINE Reality, a.s.

Dobrý den vážení kolegové,

realitní společnost FINE Reality, a.s. započala svou činnost koncem roku 2007 a jednou z prvních firem, kterou jsme oslovili s žádostí o spolupráci, byl realitní portál realitymorava.cz. Na tento realitní portál jsme slyšeli velmi kladné reference a proto jsme brali spolupráci s ním jako samozřejmost. Na portálu realitymorava.cz se nám velmi líbil osobní přístup ke všem obchodním partnerům, velmi dobrá propagace na internetu, jednoduchá obsluha a možnost přenosu zakázek z našeho exportního programu. Pro náš razantní vstup na realitní trh v České republice jsme velmi ocenili možnost prezentace naší společnosti formou reklamního banneru na titulní straně výše uvedeného portálu. Tento banner se stal jedním z pilířů ukázky prezentace naší společnosti u našich
klientů. Realitní portál realitymorava.cz můžeme vřele doporučit všem, kteří chtějí být úspěšní.

Bohumil Coufal
expanzní ředitel
FINE Reality a.s.

www.realitymorava.cz/finereality


BOX REALITY

Dobrý den,

naše realitní kancelář BOX REALITY inzerovala dlouhou dobu pouze na realitním portálu sreality. Po čase jsme se rozhodli rozšířit naši internetovou prezentaci i na jiné realitní servery. Udělali jsme si malé výběrové řízení a porovnávali zejména tato kritéria: efektivnost inzerce, počet inzerujících kanceláří, počet zakázek, doporučení spřátelených RK a cenu. Vybírali jsme z 5ti, alespoň podle nás, největších realitních serverů v České republice. Asi po týdnu jsme se s kolegy shodli pro inzerci na realitním portálu www.realitymorava.cz. Jejich osobní přístup, rychlá reakce na požadované informace, stejně jako velmi dobré reference a výhodná cenová nabídka, nás přesvědčily. Nyní, po půl roce, musíme konstatovat, že to bylo velmi dobré rozhodnutí. Zadávání inzerátů je velmi pohodlné a rychlé, vyhledávání zakázek je přehledné a jakákoliv naše přání jsou řešena obratem. Navíc se nám osvědčilo vkládání nejen nabídek, ale i poptávek, na které máme výborné odezvy. Realitní server realitymorava.cz můžeme vřele doporučit!

Veronika Lukešová
BOX REALITY

www.realitymorava.cz/boxreality


RK Nové bydlení

Vážení kolegové, partneři, klienti,

v květnu roku 2006 nás oslovil obchodní zástupce z portálu realitymorava.cz s nabídkou inzerce na  tomto realitním portálu. Vzhledem k tomu, že v dnešní době je velké množství těchto realitních portálů, nebyli jsme si z počátku jisti, zda máme této nabídky využít. Svého rozhodnutí však nelitujeme - na základě inzerce na realitymorava.cz nás kontaktuje velké množství klientů, způsob zadávání inzerce, následné úpravy a celková orientace jsou velmi dobré a rychlé a navíc jsme přivítali velmi příjemný a vstřícný přístup obchodního zástupce, se kterým se lze na všem bez jakýchkoliv problémů dohodnout. Inzerci na realitymorava.cz jsme si již 2x
prodloužili a jsme velmi spokojeni.


Pavla Matečná
RK Nové bydlení

www.realitymorava.cz/novebydleni


Agentura PARTNER s.r.o.

Vážení přátelé,

spolupráci s realitním portálem realitymorava.cz využíváme po dobu jednoho roku a vzhledem ke spokojenosti jsme se rozhodli služby prodloužit i na další období. Mezi hlavní přednosti serveru patří jednoduchost zadávání zakázek, možnost vkládání kontaktů na jednotlivé pobočky a makléře a příjemně působící celkový vzhled. Oceňujeme také vstřícný přístup zástupců portálu realitymorava.cz a těšíme se na další kvalitní spolupráci.

Agentura PARTNER s.r.o.
Pavel Jelínek
jednatel

www.realitymorava.cz/realitypartner


Expres real

Vážení přátelé,

společnost realitymorava.cz naší realitní kanceláři vyšla velice ochotně vstříc s odskoušením nabízených služeb, takže po skušebním provozu bylo zcela jasné že jde o profesionálně vedenou společnost s kterou chceme a budeme do budoucna spolupracovat a vám kteří ještě váhate bych mohl doporučit jediné vyskoušejte si nabízené
služby.

Přeji hezký den

Roman Orel
ředitel realitní kanceláře
Expres Real

www.realitymorava.cz/expres


REMAX Quality

www.realitymorava.cz? Vřele doporučuji -  special servis, 24 hodin denně, 365 dní v roce + ten přestupný. Klobouk dolů, poskytují skvělé služby, děkuji za ně. Budu chválu šířit dál, zaslouží si ji. Pan Pich - rychle reaguje a jeho znalosti jsou na profesionální úrovni. Kéž by v této zemi vše tak fungovalo.

Jaroslava Slámková                        
RE/MAX Quality

www.realitymorava.cz/remaxquality


Quickreal s. r. o.

Vážení obchodní přátelé,

na realitním serveru realitymorava.cz inzerujeme s úspěchem již delší dobu. Spolupráce je výborná. Je snadné jak zadávání inzerátů, tak i jejich hledání. Celkem pravidelně nás kontaktují klienti s tím, že na tomto serveru objevili naše nabídky nemovitostí, které je zaujaly. Tento realitní server můžeme doporučit jak všem zájemcům o koupi či pronájem nemovitostí, tak i pro realitní kanceláře.

Přejeme všem hodně úspěšných obchodů

Kolektiv realitní kanceláře
QUICKREAL s. r. o.

www.realitymorava.cz/quickbrno


Okno realit, síť realitních kanceláří Zlín, Přerov, Olomouc, Kyjov

Vážení,

Váš realitní server realitycechy.cz, realitymorava.cz je pro nás jeden z velmi efektivních partnerů a jsme rádi za kvalitní oslovení Vašimi obchodníky při prezentaci našich zakázek. Je přínosný pro naše obchodníky jak v Poptávce, ale o to více nám přináší i v Nabídce. Zakázky prezentovány na Vašem serveru jsou vyhledávány klienty pravidelně a zpětná vazba je prokazována na úrovni, která nám zcela vyhovuje.

Děkuji a přeji úspěšný den.

OKNO REALIT, IGIVEX s.r.o
Jednatel
Radek Zahradník

www.realitycechy.cz/oknorealit


AREA REALITY

Vážení obchodní přátelé a realitní makléři,

pokud se rozhodujete, kde inzerovat Vaše zakázky, ráda bych Vám doporučila realitní server www.realitymorava.cz, kde naše realitní kancelář REALITY AREA inzeruje již od roku 2006. Výborná spolupráce, snadné a rychlé zadávání inzerce a navíc spousta zajímavých a profesionálních článků týkajích se realitního trhu, statistiky cen bytů a dalších zajímavostí o nemovitostech. Je to server, který přináší stále něco nového a pod vedením pana Michala Picha se nadále úspěšně rozvíjí.
 
Ing. Dagmar Goeblová
REALITY AREA Prostějov

www.realitymorava.cz/area


Realitní kancelář Nová Morava s.r.o.

Dobrý den,

rád bych vyjádřit absolutní spokojenost s Vašim inzertním serverem. Především práce p. Michala Picha je ukázkou jak má vypadat kvalitní spolupráce. Myslím že RealityMorava.cz, jako inzertní portál, se v budoucnu bude ucházet o přední příčky ve sledovanosti. Práce tohoto inzertního portálu je moderní, má jasné vize a cíle. Přeji si, aby společnost
Nová Morava, s.r.o neztratila krok a i proto jsme se rozhodli úzce spolupracovat s inzertním serverem RealityMorava.cz

S pozdravem

Ján Szabó
Jednatel společnosti Nová Morava s.r.o

www.realitymorava.cz/novamorava


Vložení reference

Jste spokojeni se službami našeho realitního a zpravodajského portálu? Rádi by jste se k němu vyjádřili, stejně jako vaši kolegové z jiných realitních kanceláří? Tak právě pro vás je určen tento odkaz: info@realitymorava.cz