Realitní konference roku. Blíží se tradiční setkání představitelů trhu s nemovitostmi

Realitní konference roku. Blíží se tradiční setkání představitelů trhu s nemovitostmi

15.11.2013 - Dne 4. 12. 2013 se v brněnském hotelu Holiday Inn uskuteční již 11. ročník konference věnovaný problematice vývoje realitního trhu a developerských projektů. Seznamte se s naplánovaným programem.

Po slavnostním zahájení, které proběhne v 9:00, se k perspektivám trhu s nemovitostmi v České republice a na Slovensku vyjádří prezident Asociace realitních kanceláří ČR, Jaroslav Novotný, společně s ředitelem Národní asociace realitních kanceláří Slovenska, Jánem Palenčárem.

Po výše zmíněné problematice budoucnosti realit následují témata Očekávaný vývoj obchodování s nemovitostmi, Vývoj bytové výstavby a cenová mapa rezidenčního trhu, Trendy v oblasti investic do zemědělské půdy, Právní aspekty nemovitostního trhu po 1. 1. 2014 aj.

Zvučná jména referujících spolu s pestrým programem zajistí příjemně strávený den plný informací a navazování obchodních kontaktů. Na konferenci se budou řešit aktuální témata, díky čemuž se propojí zkušenosti všech představitelů realitního trhu, tzn. developerů, realitních kanceláří, stavebních firem, investorů atd. Akci organizuje Petr Mandelík, jednatel společnosti Konference.foto: hibrno.cz

Hana Muchová

odebírat zprávy