Nové luxusní byty nemají v Praze o klienty nouzi

Nové luxusní byty nemají v Praze o klienty nouzi

12.6.2013 – Projektům nové výstavby zaměřených na bonitnější klientelu se v Praze daří. Luxusní projekty mají na trhu stále své místo, a pokud jsou realizovány v atraktivních lokalitách, tak o zájemce nemají nouzi. V segmentu luxusních nemovitostí zaznamenávají realitní makléři největší poptávku po menších rezidenčních projektech.

Prodejem posledního volného bytu byl úspěšně završen developerský projekt Rezidence 3D v Dolnocholupické ulici v Modřanech. Jedná se o další z řady rezidenčních projektů realizovaných společností Trigema.

Komorní projekt Rezidence 3D čítá pouhých 29 bytů rozdělených do tří domů. Byl určen pro náročnější klientelu. Tomu odpovídá vysoký standard provedení, vzdušné dispozice i velké terasy.

Kvalitu Rezidence 3D ocenili nejen majitelé nových bytů, ale i odborná veřejnost. Projekt získal 3. místo v prestižní soutěži Best of Realty – Nejlepší z realit 2012. Odborná porota ocenila především citlivé využití okolního terénu pro exkluzivní řešení zahrádek a teras.

"Každý byt v kvalitním projektu si dříve či později najde svého kupce," říká Marcel Soural, generální ředitel Trigemy. "Kompletní doprodej všech bytů půl roku po dokončení stavby považujeme v této době, v této lokalitě a v tomto cenovém segmentu za velmi dobrý výsledek."Foto: Trigema a.s.

Lucie Mazáčová

odebírat zprávy