RealityČechy.cz a iHned.cz zahajují spolupráci

RealityČechy.cz a iHned.cz zahajují spolupráci

27.3.2013 - Statistiky cen bytů, dostupnost bydlení i nabídka nemovitostí. Údaje společnosti EuroNet Media bude využívat zbrusu nový server Hospodářských novin. 

Dlouho se poznávali, aby spolu započali novou životní etapu. Tak by se dala přirovnat spolupráce serverů společnosti EuroNet Media a Economia, vydavatelstvím Hospodářských novin. Informace společnosti EuroNet Media, provozovatele sítě realitních a zpravodajských portálů realitycechy.cz, realitymorava.cz a realityslovensko.sk, budou nově prezentovány na internetových stránkách Hospodářských novin v nově vznikající sekci o realitách s názvem HNREALITY.

"Domníváme se, že zájem o tématiku realit se bude zvyšovat. Čtenářům iHned.cz chceme kromě kvalitních textů nabídnout proto něco navíc - nabídku nemovitostí. Unikátní statistiky a indexy společnosti EuroNet Media jsme využívali již v minulosti a na základě již fungující spolupráce nebylo těžké se rozhodnout pro její rozšíření. Statistiky budeme prezentovat ve speciální části a věříme, že bude pro naše čtenáře atraktivní," okomentovala spolupráci Lucie Tvarůžková ze společnosti Economia.

"Uvědomuji si, jak je důležité neustále podnikání posouvat dopředu, vymýšlet novinky, podstupovat výzvy. O drobné spolupráci s Hospodářskými novinami jsme jednali už před mnoha měsíci. Když ale přišla nabídka, že můžeme provozovat nový realitní portál Hospodářských novin, neváhali jsme ani minutu. Hospodářské noviny jsou kvalitní značkou," prozradil Michal Pich, jednatel společnosti EuroNet Media.    

Serveru iHned.cz bude společnost EuroNet Media poskytovat statistiky cen bytů, které letos v září oslaví 5 let od spuštění. Jedná se o unikátní propočet průměrných cen bytů (dle velikosti bytu), které vychází z aktuálních cen prezentovaných nemovitostí na realitních portálech www.realitymorava.cz a www.realitycechy.cz.  Čtenáři iHned.cz budou mít kromě toho k dispozici také údaje o dostupnosti bydlení, která ukazuje, jak výhodná je investice do nemovitostí dle regionů.

Celý článek i mnoho dalších zpráv ze světa realit naleznete v březnovém vydání realitního magazínu REALITYČECHY. Magazín je k dispozici zdarma a pro jeho pravidelný odběr se stačí pouze zaregistrovat.

Jitka Vrbová

odebírat zprávy