Nízkoenergetické byty jdou na odbyt

Nízkoenergetické byty jdou na odbyt

6.3.2013 - Již polovina ze všech bytů ve vznikajícím nízkoenergetickém rezidenčním komplexu 2Barevné Letňany má své majitele. Této mety se tedy developerské společnosti Trigema podařilo dosáhnout ještě před tím, než bude dokončena hrubá stavba první etapy.

Tato etapa zahrnuje 3 viladomy, v nichž se nalézá dohromady 69 bytů. Projekt se nalézá v Letňanech, které patří z hlediska zájemců o nové byty dlouhodobě k nejvyhledávanějším lokalitám, a to zejména kvůli dobré dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti. K tomu však 2Barevné Letňany přidávají další trumfy: jsou budovány v nízkoenergetickém standardu. Kromě kvalitního zateplení využívají okna s trojskly a systém vzduchotechniky s výkonnými rekuperačními jednotkami.

Stejně jako předchozí developerské projekty společnosti Trigema i 2Barevné Letňany zaujmou příjemnou a účelnou architekturou. Proto také získaly v soutěži Realitní projekt roku Cenu architektů. "Byt je investice možná i na celý život," říká k tomu generální ředitel Trigemy Marcel Soural, "proto svým klientům nabízíme byty trvalé hodnoty a s malými provozními náklady. Naši zákazníci to oceňují, i proto se nám prodej bytů dlouhodobě daří. Například v našem nedávno dokončeném projektu Rezidence 3D v Modřanech zbývá poslední volný byt," konstatuje závěrem Marcel Soural.

Lucie Mazáčová

odebírat zprávy