Revoluční prezentace nemovitostí slaví úspěchy nejen v ČR

Revoluční prezentace nemovitostí slaví úspěchy nejen v ČR

28.1.2013 - Zákazníci realitních kanceláří jsou při výběru bydlení stále náročnější. Základem úspěšného prodeje či pronájmu nemovitosti je proto její originální prezentace. Nová služba HOME3D nabízí realitním kancelářím řešení, jak s využitím moderních technologií a unikátního spojení několika dílčích služeb do jednoho produktu, zpestřit běžnou prezentaci realit.

Manažeři Projektu HOME3D chtěli reagovat na neustále se zhoršující stav realitního trhu. Cílem bylo pomoci realitním kancelářím a soukromým prodejcům rozvířit stagnující trh prodeje nemovitostí originálním a přitom fungujícím způsobem a současně celý proces prezentace včetně prodeje zefektivnit. Tato služba využívá synergii tří moderních nástrojů, kterými je home staging, profesionální fotografování a virtuální prohlídky. Na těchto základních, ovšem nedílných, stavebních kamenech stojí služba HOME3D a díky tomu se každá prezentace nemovitosti stává mnohem efektivnější než dříve. Pokud si realitní kancelář objedná službu HOME3D, získá profesionální prezentaci nemovitosti v té nejvyšší kvalitě, kterou lze zákazníkovi ukázat.

První ohlasy z realitních kanceláří jsou ohromující. Mnohem nižší náklady na prodej nemovitosti, ušetření času a výběr opravdu kvalitních zájemců o nemovitost jsou jen některá pozitiva, kterými nám majitelé realitních kanceláří a realitní agenti potvrzují výjimečnost našeho produktu,“ uvádí Jakub Horáček, autor projektu HOME3D.
HOME3D je služba, díky které se z nabídky a prodeje nemovitostí stává nenucené, zajímavé a přátelské jednání v kanceláři, kde si zákazník vybere z několika možných nemovitostí. Stejně tak si může zájemce sám vybírat vysněné bydlení z pohodlí domova a být přitom tisíce kilometrů daleko. Pomocí virtuálních prohlídek má možnost si nemovitosti doslova projít a díky vysoké kvalitě může zkontrolovat jakýkoli detail. Při reálné prohlídce nemovitosti má pak zákazník na místě pocit, jakoby tady už někdy byl.

     

Jitka Vrbová

odebírat zprávy