Rezidence Améba Ostrava

Rezidence Améba Ostrava

22.10.2008 - Bytový dům Améba nabízí moderní bydlení ve velice atraktivní a žádané lokalitě. Nachází se v oblasti, která bývá často označována za „Malou Stranu Ostravy.“ Konkrétně je projekt umístěn v  klidové části lokality Komenského sadů, uzavřené ulicemi Sadová, Horová a Blahoslavova. Toto místo nabízí příjemné bydlení v zeleni, kompletní občanskou vybavenost i nepřeberné možnosti pro sportovní vyžití a volný čas vůbec.

Stavba se skládá ze dvou samostatných částí, které jsou vzájemně propojeny pouze v podzemním podlaží. Celý dům je podsklepen. Hlavní vstup do jednotlivých částí je řešen samostatně přes recepci.

Veškerá nadzemní podlaží v domě Améba slouží jako samostatné bytové jednotky, kterých se zde nachází celkem 40. Dispozičně jsou řešeny jako 1+kk až  4+kk. Obytné plochy bytů začínají na 50 a končí na 260 metrech čtverečních. Převážná většina bytových jednotek má vlastní terasu, či balkón. Některé byty v posledním patře mají přístup na rozlehlou terasu na střeše. Nad úrovní střešní konstrukce čtvrtého podlaží vyrůstá mezonetový byt, který představuje dominantu celého projektu.

Podzemní podlaží domu Améba nabízí 60 parkovacích míst. Garážová stání jsou určena pouze pro potřeby nájemníků a budou uzavřena pomocí sekčních vrat. Obě části bytového domu mají své samostatné schodiště, vedle kterého je umístěn osobní výtah. Schodiště vertikálně propojují suterén se čtvrtým nadzemním podlažím. Mezonetový byt má své vnitřní samostatné schodiště. Půdorysně se jedná o velmi členitý objekt s rozměry přibližně 92 na 41 metrů, tvarově připomínající písmeno L.

     

Více informací o projektu:
www.realitycechy.cz/aaabyty

Lucie Mazáčová, EuroNet Media s.r.o.

odebírat zprávy