Nové exkluzivní bydlení, Praha, Na Lhotách

Nové exkluzivní bydlení, Praha, Na Lhotách

1.9.2008 - Na samém okraji Kunratického lesa, pouhých 5 min od stanice metra Chodov, vzniká architektonicky ojedinělý developerský projekt Na Lhotách. Těsné spojení s největší zalesněnou plochou vnitřní Prahy, vynikající dostupnost do centra, funkcionalistická architektura, luxusní vnitřní vybavení. To jsou základní charakteristiky tohoto projektu. Nedaleké Centrum Chodov, školy, školky, restaurace, poliklinika a rychlé napojení na výpadovky z Prahy jen podtrhují výjimečnost lokality.

V okolí bude navíc vystavěna řada sportovních zařízení: například bazén, squashové centrum, fitness centrum, hřiště s atletickým oválem a tenisovými kurty. Celý komplex bude k dispozici i obyvatelům nového obytného souboru.

Všechny vily jsou funkcionalisticky laděné dvoupodlažní zděné stavby s plochou střechou, která neubírá místo hornímu patru. Velkorysé provedení oken zajišťuje dostatek světla v interiérech. Jistě zajímavým prvkem jsou též skleněná zábradlí u schodišť do druhého patra a sklolaminátové provedení pergol.

           

Více informací o projektu:
www.realitycechy.cz/aaabyty

Lucie Mazáčová, EuroNet Media s.r.o.

odebírat zprávy