Omega centrum sportu a zdraví Olomouc

Omega centrum sportu a zdraví Olomouc

29.8.2008 - Den co den shledáváme nové projekty bytových či rodinných domů. Ve velkých městech rostou jako houby po dešti nové kancelářské budovy a tu a tam se objeví nově zasíťované pozemky určené pro výstavbu rodinných domů. Jen zřídka můžeme vídat výstavbu sportovního areálu určeného pro aktivní trávení volného času.

Jedním takovým projektem, který se právě dokončuje, je výstavba sportovního a relaxačního areálu Omega centrum sportu a zdraví nedaleko centra města Olomouce. V areálu bývalého spartakiádního stadionu vyrost areál zahrnující 9 antukových hřišť, 4 tenisové kurty v pevné hale s kobercovým povrchem, 4 klimatizované squashové kurty a 4 klimatizované kurty pro badminton. Na své si zajisté přijdou i zájemci o fitness, aerobic či spinningu. Myšleno nebylo pouze na sportovní, ale i na relaxační zónu. Ta nabídne bazén s protiproudem, whirpool, finskou saunu, parní komoru či turbosolárium.

Omega centrum sportu a zdraví je asi tou nejlepší variantou využití bývalého spartakiádního stadionu, který byl již delší dobu nevyužíván. Město Olomouc tak získá sportovní a relaxační areál, ve kterém si přijdou na své všichni zájemci o aktivní trávení volného času.

        

Lucie Mazáčová, EuroNet Media s.r.o.

odebírat zprávy