Novostavby rodinných domů v Pohořelicích

Novostavby rodinných domů v Pohořelicích

6.8.2008 – Bydlíte v jihomoravské metropoli a rádi by jste se přestěhovali na venkov a přesto to neměli daleko do práce? Toužíte po procházkách v přírodě a součastně nechcete být k nezastižení? Tak možná právě vám je určen jeden z 18-ti rodinných domů v nově budované lokalitě v Pohořelicích.

Město Pohořelice leží převážně na pravém břehu řeky Jihlavy, 25 km jižně od Brna, s výbornou dostupností po rychlostní komunikaci Brno - Vídeň.  K tomuto městu neoddělitelně patří zdejší rybníkářství, jehož tradici zde v 16. století založil Vilém z Rožmberka. V blízkém okolí Pohořelic se nachází turisty vyhledávaná místa, jako jsou Pavlovské vrchy, Novomlýnské nádrže, Pouzdřanská step či pozůstatky kounického kláštera Rosa coeli. Také tudy prochází Brněnská vinařská stezka. Z kulturních a turistických akcí je nutno vzpomenout letní Slavnosti města Pohořelic a okolí nebo podzimní výlov rybníka Vrkoče.

Výstavba rodinných domů je realizována v příjemné a klidné lokalitě nedaleko centra Pohořelic. Jedná se o dvoupodlažní, samostatně stojící dvoj domy o velikosti 4+1 a 5+1 s garáží. Jednotlivé parcely mají cca. 550m2. Budoucí majitelé bezpochyby ocení naplánované zbudování městského parku těsně před vstupy do jednotlivých domů.

    

Více informací o projektu:
www.realitymorava.cz/unica 

Lucie Mazáčová, EuroNet Media s.r.o.

odebírat zprávy