Nové byty v Brně – Rezidence Leskava

Nové byty v Brně – Rezidence Leskava

18.7.2008 – Chcete se přestěhovat do druhého největšího města v České republice a nemáte konkrétní představu o svém bydlení a nebo jen toužíte vyměnit svůj starý byt za nový a bydlet v klidném prostředí nedaleko centra? Pokud toužíte po popíjení kávy na balkoně svého nového bytu a přitom koukat do okolní přírody, tak právě pro vás by mohl být ideální jeden z více než 250 bytů v nově budovaném rezidenčním bytovém areálu Leskava.

V tomto souboru obytných domů, s vlastním komunikačním systémem, byl kladen velký důraz na zeleň a oddychové zóny. To vše je doprovázeno unikátním systémem umělých jezírek. Děti zajisté ocení dostatek prostoru k na budovaném sportovišti. Areál je tvořen objekty bytových domů, které jsou postaveny vždy ve dvojici. Takto umístěné domy vytváří mezi sebou velmi příjemnou oddychovou zónu ve formě přírodního atria.

Přízemí objektů je tvořeno z části parkovacími prostorami, sklepními kójemi a nebytovými prostory, které budou zdrojem služeb pro nově vzniklé bytové domy. Bytový soubor Leskava uspokojí jak zájemce o byty malometrážní (od 33 m2), tak zákazníky s vyššími nároky na velikost bytové jednotky (115 m2). Většina bytů má svůj balkon. U bytů v nejvyšším patře lze využít největší přednosti, a to skvělého výhledu a soukromí. Po dokončení bude v areálu celkem 256 bytových jednotek v kategoriích 1+kk až 4+kk a 360 parkovacích míst.

Místem výstavby bytového komplexu je rovinatý pozemek při ulici Elišky Přemyslovny v katastru Starý-Lískovec. Tato městská část leží na jihozápadním okraji města Brna. Má svojí vlastní radnici, která se nachází cca 300 m od místa výstavby tohoto rezidenčního bytového areálu.

       

Více informací o projektu:
www.realitymorava.cz/sedlak  

Lucie Mazáčová, EuroNet Media s.r.o.

odebírat zprávy