Olomouc – Vsisko, výstavba rodinných domů

Olomouc – Vsisko, výstavba rodinných domů

1.7.2008 - Všichni zájemci o pěkné bydlení nedaleko Olomouce se mohou těšit na nový rezidenční komplex, který vzniká v klidné lokalitě v obci Vsisko nedaleko města Olomouce, kde vznikne 39 nových řadových domů. Projekt zahrnuje vybudování inženýrských sítí, komunikací a veřejného osvětlení. Celková zástavba rezidenčního bydlení je řešena komplexem moderních zděných rodinných domů situovaných v klidné lokalitě v dosahu MHD s výbornou dostupností cca. 10 minut do centra Olomouce. Na nákupy můžou budoucí vlastníci rodinných domků vyrazit do blízkého nákupního centra Olympia.

Všechny domy budou koncipovány jako nepodsklepené s dispozicí 4+kk (přízemí a obytné podkroví + garáž a do ulice situované parkovací stání pro osobní automobil). Zastavěná plocha řadových rodinných domů činí 95 m2. Ke každému domu náleží prostorná zahrada poskytující pohodlí a relaxaci, která je přístupná i z komunikace.

Jednoduché a zřetelné uspořádání umožňuje rozdělení domu na část denní (v přízemí) a část klidovou (v obytném podkroví). V přízemí bude k dispozici technická část s koupelnou a samostatným WC, úložnými prostory a úklidovou místností. V obytné části přízemí bude obývací pokoj s kuchyní a jídelnou cca. 40 m2 jenž bude prosvětleného francouzským oknem s výhledem do zahrady. V obývacím pokoji bude schodiště vedoucím do patra. V podkroví bude ložnice se šatnou, dva dětské pokoje a prostorná relaxační koupelna s WC.

Všechny řadové domy jsou už v základním provedení řešeny jako nízkoenergetické s důrazem na nízké provozní náklady na topení. Domy jsou dokonale zatepleny.

        

Více informací o projektu:
www.realitymorava.cz/boxreality  

Lucie Mazáčová, EuroNet Media s.r.o.

odebírat zprávy