Viladomy Veleslavín

Viladomy Veleslavín

13.5.2008 -  Ze široké nabídky nově budovaných bytů v České republice dnes vybíráme developerský projekt, který se nachází v Praze 6, na samotném okraji Veleslavína, v malé a klidné uličce Pod Dvorem.

Stačí ujít přibližně 200 metrů od křižovatky Evropské s Vokovickou, odbočit z hlavní silnice a ačkoliv budete stát jen pár bloků od důležité dopravní třídy, vše kolem vás opanuje neobvyklý klid. Jak jdete dál, ubývá hluku a naopak přibývá stromů. Kolem rozkošného Veleslavínského zámku dokonce vyrostl rozlehlý zámecký park, který přímo sousedí s projektem Villadomy Veleslavín. Majitelé bytů ve vyšších patrech se tedy mohou těšit na vskutku exkluzivní výhled do korun letitých stromů. Úzké spojení projektu s přírodou budou návštěvníkům každý den připomínat také tři chráněné stromy srostlé v jeden kmen, stojící na vstupním náměstíčku celého projektu. Tato trojice dřevěných pamětníků se stala výmluvným symbolem Viladomů Veleslavín.

Pro celý projekt jsou typické Vysoké standardy, výhled do přírody a bezpochyby i výjimečná lokalita. Mnozí velmi ocení i budovanou stanici metra Veleslavín, která bude od komplexu vzdálena pouhých 200 metrů. K dispozici jsou byty od 1+KK po 4+KK s výměrami od 42 do 155m2. Ze širokého spektra bytových jednotek je možné vybírat byty jak s balkony tak i se zahrádkami. Celý projekt zaujme především zájemce s nároky na klidné bydlení ovšem se zachováním dobré dostupnosti do centra města.

       

Lucie Mazáčová, EuroNet Media s.r.o.

odebírat zprávy