#ONEprojekt Palmovka

#ONEprojekt Palmovka

1.5.3008 - Projekt #one je pražská odpověď na městské kosmopolitní bydlení. Je situován do jedné z nejvíce se rozvíjejících městských čtvrtí Prahy 8 - Palmovka. Projekt #one promění rezidenční bydlení, s obchody při ruce, v jedinečný moderní koncept životního stylu. Projekt #one čerpá inspiraci z nejrůznějších úspěšných stavebních projektů po celé Evropě. Kombinuje elegantní nákupní prostory, zařízení pro trávení volného času, designové restaurace se vzdušnými prosvětlenými prostory s dvěma velkými anglickými zahradami, kolem nichž je vystavěn bytový komplex. Inspirace nejúspěšnějšími evropskými projekty pokračuje v jednotlivých bytových jednotkách. Ty jsou velmi prostorné, vybavené veškerým příslušenstvím a velkými okny, díky nimž lze z prosluněných zelených ploch vytěžit maximum.

Projekt #one bude dokončen v 1. čtvrtletí roku 2010. Stane se synonymem životního stylu zítřka a nejžádanějším pražským bytovým komplexem pro moderní úspěšné lidi.

Konečná úprava a detaily interiéru budou dalším prvkem, který odliší projekt #one od jiných podobných projektů. Jsou to především rafinované možnosti kombinace důmyslného bytového vybavení, vestavěných skříní nebo na zakázku navržené kuchyně naších doporučených dodavatelů. Obyvatelé komplexu budou mít přístup do jednoho ze dvou podlaží podzemních garáží prostřednictvím bezpečnostních výtahů. Dalším jedinečným prvkem projektu #one je důmyslné využití dvou oddělených vchodů po obou stranách komplexu. Jedním vchodem mohou obyvatelé přicházet do svých domovů stromořadím, přes recepci s nepřetržitou službou a přes centrální zahradu, zatímco druhý vchod vítá ty, kteří chtějí nakupovat, pavilonovým proskleným vestibulem, širokým dlážděním a stylovými kavárnami. Při plánování byla věnována velká pozornost skutečnosti, že pulzující dynamické prostředí obchodů je třeba dokonale vyvážit klidem, který je pro městský obytný prostor nepostradatelný.

Navíc, pro mladé úspěšné lidi je projekt #one výjimečný i tím, že leží na jednom z hlavních městských dopravních uzlů, a vy se tak tramvají, autobusem nebo metrem dostanete za pár minut kamkoliv – do historického jádra Starého města, nebo do rušných zón Prahy.

       


Více informací o projektu:
www.realitycechy.cz/bonuspraha

Lucie Mazáčová, EuroNet Media s.r.o.

odebírat zprávy