Exkluzivní komplex Panorama Lipno

Exkluzivní komplex Panorama Lipno

18.3.2008 - Na břehu Lipenské přehrady vznikne již zanedlouho unikátní komplex 4 nových rodinných domů v nově vzniklé vilové zástavbě obce Hůrka nad břehy českého moře - Lipna. Projekt „Panorama Lipno - Lake: Holiday Beach Resort“ je citlivě zasazen v čisté přírodě, cca. 300 m od písečných pláží Lipna a v dostatečné výšce, tak aby mohl uchvátit okouzlujícími výhledy na rozsáhlou vodní hladinu s ostrůvky a kulisou šumavského horského masivu na druhé straně jezera.

Jednotlivé domy by měly přinášet maximum užitku především jako druhé plnohodnotné bydlení, přičemž své si najdou lidé všech věkových skupin - jak jednotlivci nebo páry, tak i rodiny s dětmi, případně investoři.

Zázemí v podobě 4 rodinných domů přinese již brzy svým majitelům nejrůznější možnosti aktivního i pasivního odpočinku v nedalekém okolí. Od relaxace na zahradě či terase, přes využití letních i zimních sportů a aktivit na jezeře Lipně, případně na řece Vltavě a v okolních lesích. Kulturní vyžití naleznou nový majitelé i v Českém Krumlově – městu, jenž je perlou Jižních Čech a součástí světového kulturního dědictví zapsaného na seznamu UNESCO.

Celé Lipensko leží v chráněné krajinné oblasti a je součástí Šumavského národního parku. Vodní plocha, která vznikla dokončením přehrady v roce 1959, se stala největší v ČR a její délka má úctyhodných 50 km. Jezero je poměrně vysoko – ve výšce přes 700 m.n., což je při rekreaci možné chápat jako výhodu: parná léta jsou zde min o cca. 5st C příznivější a v zimě se zase zvyšuje pravděpodobnost, že zde bude sníh, i když ve vnitrozemí ČR není. Okolní přírodu tvoří především střídající se louky a jehličnaté lesy. Celá oblast je řídce obydlená.

     

Více informací o projektu:
Exklusivní nabídka rodinných domků s překrásným výhledem na Lipenské jezero

Lucie Mazáčová, EuroNet Media s.r.o.

odebírat zprávy