Inzerce nemovitostí - tisk vs. internet

Inzerce nemovitostí - tisk vs. internet

26.2.2008 - Čekáte přírůstek do rodiny, plánujete stěhování za prací nebo by jste rádi nějakou větší změnu? Tak to si možná kladete otázku, jak a kde najít tu správnou nemovitost pro splnění aktuální potřeby či životního snu.

Možná plánujete pronájem, možná už uvažujete o koupi. Každopádně, najít to správné bydlení je teď pro vás asi tím nejdůležitějším co by jste rádi vyřešili. Variant, jak nové bydlení najít se nabízí víc než dost. První, a zpravidla nejčastější, možností bývá oslovení známých, kolegů v práci nebo rodinných příslušníků. Druhou alternativou, jak najít konkrétní nemovitosti, je zainteresovat některou z realitních kanceláří, tak aby se postarala o vaši poptávku. No a třetí možností je využít některé z inzerce s nabídkou nemovitostí.

Inzerce nemovitostí se dá v tomto případě rozdělit na dvě nejzákladnější. Jednak se nabízí využití některé z tištěných periodik a nebo může potencionální zájemce zabrouzdat na některý z realitních serverů. O výhodách a nevýhodách jednotlivých možností se dozvíte v následujících článcích.

1. Inzerce nemovitostí v tisku - základní výhody a nevýhody 

2. Inzerce nemovitostí na internetu – základní výhody a nevýhody


Lucie Mazáčová, EuroNet Media s.r.o.

Doporučujeme také
Zájem o inzerci na realitních portálech nabírá na síle

odebírat zprávy