CENTRAL GROUP mimořádně zařazuje do prodeje tři nové etapy bytů a parcel

CENTRAL GROUP mimořádně zařazuje do prodeje tři nové etapy bytů a parcel

6.6.2010 - Situace na trhu bydlení se obrací. Krize jej vyčistila od neúspěšných developerských projektů a přemrštěných cen. Trh s novým bydlením tak oživuje, což dokazují prodejní statistiky developerské společnosti CENTRAL GROUP. Ta dnes mimořádně zařadila do své nabídky tři nové etapy bytů a parcel. Nové byty v Praze 9 – Letňanech a v Praze 8 – Ďáblicích a parcely v Praze 8 – Dolních Chabrech firma původně plánovala představit až letos na podzim. Nové byty se budou prodávat za zaváděcí ceny platné pouze do srpna.

Na základě obrovského obchodního úspěchu bytového projektu Nové Letňany, který jsme začali prodávat v nedávné době, jsme se rozhodli uspíšit další rozšíření naší nabídky,“ vysvětluje šéf společnosti CENTRAL GROUP Dušan Kunovský. 

V Nových Letňanech se dnes začalo ve třetí etapě prodávat 127 nových bytů. Ve vedlejším bytovém domě, který se stal součástí aktivní nabídky CENTRAL GROUP v polovině letošního března, se přitom prodala už téměř polovina bytů. Moderní bytový komplex se nachází blízko stanice metra a největšího obchodně-zábavního centra v České republice. Cena bytů zde začíná na 1,3 milionu korun včetně DPH. Další novinkou v nabídce CENTRAL GROUP je nový bytový dům v lokalitě Pod Hvězdárnou v Praze 8 – Ďáblicích.

V Dolních Chabrech, které leží v blízkosti Čimického a Drahanského údolí a je odtud výborné dopravní spojení ke stanici metra C – Kobylisy, pak společnost CENTRAL GROUP dnes začala prodávat 7 nových parcel. Při jejich koupi si zájemce může zdarma vybrat z aktuální nabídky typový projekt rodinného domu.  

CENTRAL GROUP nadále garantuje nejlepší ceny všech svých bytů, domů a parcel. Garance platí pro případ, že klient uzavře s firmou smlouvu na nový byt, dům nebo parcelu a poté nalezne v nabídce CENTRAL GROUP či jiného developera srovnatelnou levnější nemovitost. V takovém případě bude cena bytu, domu nebo parcely snížena na úroveň této levnější nemovitosti nebo dojde k ukončení smlouvy a klient dostane zpět uhrazené finanční prostředky plus úrokové navýšení 5 % ročně.

Lucie Mazáčová, EuroNet Media s.r.o.
Zdroj a foto: Central Group a.s.

odebírat zprávy