Francouzský dům, nízkoenergetický projekt uprostřed Brna, se blíží k dokončení

Francouzský dům, nízkoenergetický projekt uprostřed Brna, se blíží k dokončení

24.5.2010 - Stavba bytového domu kousek od centra Brna ve Francouzské ulici se blíží ke svému zdárnému konci. Úplné dokončení výstavby je plánované na konec června 2010 a noví majitelé se budou moci v létě nastěhovat. Zájemci o koupi bytu mohou Francouzský dům navštívit již nyní. Realitní společnost České spořitelny (RSČS)/Gaute pořádá v pátek 28. května v sobotu 29. května 2010 dny otevřených dveří. Návštěvníci si budou moci prohlédnout ukázkový byt i privátní zahradu u domu a vychutnat si nádherný výhled na historické centrum města.

Projekt Francouzský dům v sobě ideálně kombinuje městské bydlení prakticky v centru a zároveň klid, soukromí a prostor pro relaxaci, který by se dal očekávat spíše v okrajových částech města. Dům nabízí 47 bytových jednotek v dispozicích 1+kk až 4+kk o rozměrech 33,3 m2 – 115,2 m2. Téměř ke každému bytu náleží balkon či terasa. Přízemní byty se mohou pochlubit přímým vstupem do rozlehlé zahrady patřící k domu, byty v nejvyšších patrech zase nádherným výhledem na centrum Brna. Výhodou projektu je i bezproblémové parkování, zajištěné dostatečným počtem garážových stání uvnitř objektu. V nabídce je také několik sklepních kóji a 117metrový nebytový prostor. Během plánování byly kladeny vysoké nároky na architektonickou čistotu celé stavby i jednotlivých bytových jednotek a na energeticky úsporný provoz, který dokládá kategorie B v průkazu energetické náročnosti budovy. Soukromá zahrada nabízí příjemné posezení s přáteli či dětmi.

Kde v centru Brna můžete bydlet v domě s klidnou privátní zónou, kde se dá grilovat, hrát si s dětmi na čerstvém vzduchu v absolutním bezpečí nebo prostě jen odpočívat? O odpovědi na tyto otázky jsme požádali Lenku Zavřelovou z RSČS/Gaute.
Nejen o tom, že to jde, se může přesvědčit každý, kdo zavítá na den otevřených dveří do Francouzského domu. Naši makléři navíc seznámí potencionální zájemce s možnostmi financování koupě bytu a se zajímavými zvýhodněnými podmínkami, které můžeme nabídnout díky dobré spolupráci s Českou spořitelnou, mateřskou bankou naší franšízové sítě. Jde například o zvýhodněnou úrokovou sazbu, vyřízení úvěru a odhad nemovitosti zdarma, minimální požadavky na podklady k hypotečnímu úvěru a další,“ dodává Lenka Zavřelová.

Lucie Mazáčová, EuroNet Media s.r.o.
foto: GAUTE, a.s.

odebírat zprávy