M&M reality otevřeli nové sídlo v Praze

M&M reality otevřeli nové sídlo v Praze

24.9.2009 - V pondělí 21.9.2009 proběhlo oficiální otevření nového sídla a zároveň nové pobočky realitní kanceláře M&M reality holding v Praze, na rohu Krakovské a Žitné ulice. Společnost, která disponuje 55 pobočkami s více než 550 makléři, patří mezi největší tuzemské realitní kanceláře. Slavnostního otevření se zúčastnilo vedení společnosti a spolu s nimi více než 150 makléřů z celé České republiky.

Kolem 11. hodiny dopoledne zabrali makléři z M&M reality se svými auty ve firemní zelené barvě podstatnou část parkoviště u Globusu na Černém Mostě. Ve 14 hodin nastalo číslování aut, která poté jedno po druhém odjížděla z parkoviště na Jižní spojku. Do velkolepé jízdy se zapojilo celkem 109 firemních celopolepených aut a doprovodná motorka s kameramanem. Skupinu aut se podařilo udržet pohromadě až na Zličín, odkud trasa pokračovala dolů na Smíchov. Kritický moment nastal před nájezdem do Strahovského tunelu. Ač se navigující motorka snažila dirigovat směr, i přesto více než dobrá polovina aut jela na křižovatce jinudy: někdo zpět na Plzeň, někdo na Brno a někteří účastníci dokonce omylem zamířili do podzemních garáží nákupního centra Nový Smíchov.

Úvodní roztrhaná skupina dorazila na Vítězné náměstí, kde asi 20 minut kroužila neustále dokola. Když už byl kruhový objezd tak ucpaný, že na něj nemohla další auta najíždět, začal přesun do Korunovační ulice, kde se „zelení“ poslušně řadili za sebe do odbočujícího pruhu.

Vzhledem k tomu, že všichni účastníci dodržovali dopravní předpisy, tak i policisté byli vstřícní, a proto koloně 80 aut nic nebránilo udělat kolečko i na Václavském náměstí, kde se auta okamžitě stala středem zájmu turistů a přihlížejících.

Lucie Mazáčová, EuroNet Media s.r.o.

odebírat zprávy