Do sítě CENTURY 21 vstoupila skupina BONUS Group, tuzemská jednička v prodejích developerských projektů

Do sítě CENTURY 21 vstoupila skupina BONUS Group, tuzemská jednička v prodejích developerských projektů

13.8.2009 - Česká odnož největšího světového realitního řetězce CENTURY 21 získala dalšího velkého hráče na tuzemském realitním trhu. Pod značku CENTURY 21 se rozhodla přejít skupina BONUS Group, tuzemská jednička v prodejích developerských projektů s ročním obratem prodaných nemovitostí přes čtyři miliardy korun. Tržní pozice CENTURY 21 v tuzemsku tak dále posiluje.

Franšízovou smlouvu podepsalo dnes hned osm společností skupiny BONUS Group se 17 pobočkami po celé České republice a více než 150 makléři. CENTURY 21 tedy zhruba za tři měsíce otevře nové kanceláře například v Táboře, Plzni, Kolíně, Brně, Pardubicích či Ostravě.

„CENTURY 21 má celosvětově velmi dobře propracovaný systém, princip podnikání společnosti je nám hodně blízký. Navíc česká větev CENTURY 21 se snaží sdružovat pouze kvalitní hráče na realitním trhu či úspěšné podnikatele, což byl také hlavní důvod, proč jsme se pro tuto značku rozhodli,“ zdůvodnil krok vstoupit pod křídla CENTURY 21 majitel skupiny BONUS Group Jan Rosák, který chce do sítě CENTURY 21 přinést především zkušenosti z oblasti developmentu.

Právě na prodej velkých developerských projektů se skupina BONUS Group především zaměřuje a na českém trhu má v tomto segmentu - z hlediska pokrytí všech regionů -  nejsilnější postavení. Společnost se například podílela na prodejích pražských projektů Korunní Dvůr a Zelený Vrch, hradeckého projektu Rezidence Park Třebeš nebo brněnského projektu Rajhrad, k největším aktuálním projektům patří zejména unikátní bytový komplex Kajetánka v blízkosti Pražského Hradu, komplex Biografy Barrandov s 96 byty či atraktivní bydlení, které nabízí brněnský projekt Nové Majdalenky.

Skupina BONUS Group, která je na trhu od roku 2000, má také velké zkušenosti v oblasti prodeje nízkoenergetických projektů, o které je mezi klienty v poslední době zájem (Vilapark Jesenice, Viladomy u Obory a další).
 
„Díky silnému postavení společnosti BONUS Group v developmentu obsadí naše síť další klíčový segment na českém realitním trhu,“ uvedl k novému partnerovi generální ředitel CENTURY 21 v České republice Aleš Mazgaj.

Řetězec CENTURY 21 vznikl v roce 1971 v USA. Dnes působí na všech pěti kontinentech, a to ve více než 65 zemích světa, kde má téměř 9000 poboček a zaměstnává na 165 tisíc realitních makléřů.

V České republice má CENTURY 21 po přistoupení skupiny BONUS Group již 35 franšízantů, značku CENTURY 21 budou moci klienti do konce roku najít v každém kraji, přičemž počet makléřů oděných do zlatých sak symbolizujících služby nejvyšší kvality, tzv. Gold Standard, bude přes 500.

Lucie Mazáčová, EuroNet Media s.r.o.
Zdroj: CENTURY 21

odebírat zprávy